This site uses cookies and other tracking technologies to provide you with our services, enhance the performance and functionality of our services, analyze the use of our products and services, and assist with our advertising and marketing efforts.

Policy Pravidlá cookie   Ochrana osobných údajov

Predchádzajúci
Nasledujúci

Referencie

Predchádzajúci Nasledujúci

Trecie premiešavacie zváranie (FSW)Boeing si vybral ESAB na projekt systému vesmírneho štartu

[image] Spoločnosť Boeing (Burza NYSE: BA) si vybrala ESAB AB ako partnera na výrobu palivových nádrží pre nový štartovací systém rakiet s veľkou nosnosťou - Vesmírny štartovací systém (SpaceLaunchSystem - SLS).

Prečítajte si celý článok (v angličtine)»

Pozrite si na YouTube film o Vesmírnom štartovacom systéme NASA.
 

IP HuseICE™ zvyšuje produktivitu zvárania o 60 %

U nórskej firmy I.P Huse, špecializovanej na navíjaky, je vďaka ICE™ v súčasnosti bežný výkon odtavenia 25 kg/h s jedným napájacím zdrojom a zváracou hlavou – naproduktívnejšie SAW zváranie na svete.

Prečítajte si celý článok (v angličtine)»

 

Zváračka nosníkovÚčasť spoločnosti ESAB na príprave Olympiády v Londýne v roku 2012

Spoločnosť SeverfieldReeve sa výrazne podieľala na projekte Olympiády a vyrábala stavebné nosníky pre rôzne športové areály. SeverfieldReeve použila v tomto projekte zváračku nosníkov I-2000 s tandemovou zváracou hlavou, ktorú dodala spoločnosť ESAB.

Prečítajte si celý článok (v angličtine)»

 

Prispôsobenie systémuZvýšená kapacita a pružnejšie zváranie

Modernizáciou jednotiek sttĺpov a výložníkov najnovšou technológiou ESAB sa tejto švédskej spoločnosti zvýšila kapacita o 40 percent.

Prečítajte si celý článok (v angličtine)»

 

 

Továreň na turbínyTováreň na turbíny

Továreň na turbíny Alstom v meste Chattanooga v Spojených štátoch amerických používa zariadenia ESAB pri výrobe parných turbín.

tmp 1x1 transparent
x
x

x

Loading..