This site uses cookies and other tracking technologies to provide you with our services, enhance the performance and functionality of our services, analyze the use of our products and services, and assist with our advertising and marketing efforts.

Policy Pravidlá cookie   Ochrana osobných údajov

Predchádzajúci
Nasledujúci

Oblúkové zváranie taviacou sa elektródou v inertnom plyne MIG (MIG/MAG alebo GMAW)

Pri zváraní metódou MIG (inertný plyn) alebo MAG (aktívny plyn) - takisto nazývanou oblúkové zváranie taviacou sa elektródou v ochrannom plyne (GMAW) - kde oblúk horí medzi kontinuálnou drôtovou elektródou a obrobkom. Oblúk a zvarový kúpeľ chráni prúd inertného alebo aktívneho plynu. Tento proces je vhodný pre väčšinu materiálov a prídavné drôty sú dostupné na široké spektrum kovov.

MIG/MAG (GMAW) je výborná zváracia metóda vhodná na automatizáciu. Spoločnosť  ESAB má v tejto oblasti dlohoročné skúsenosti. Ako jedni z prvých sme túto metódu využili na robotické zváranie ako aj na iné aplikácie. Náš program v oblasti automatizácie MIG/MAG (GMAW) siaha od jednoduchých aplikácií zváracích traktorov, ktoré nesú zvárací horák počas dlhých a únavných zmien až po plne automatizované zváracie systémy.

 

Thumbnail image

Horáky a podávače drôtu

Pracovné hlavy a horáky sú konštruované na maximálnu flexibilitu pri uspokojovaní individuálnych potrieb zvárania v priemysle.

Čítajte viacThumbnail image

Riadenia

Široký rozsah od digitálnych riadení po systémy založené na PLC/PC ovládaní.

Čítajte viac


Thumbnail image

Zdroje prúdu

ESAB má široký sortiment zdrojov prúdu.

Čítajte viac


x
x

x

Loading..